O firmie

Firma o nazwie "Domy i Domki" powstała w 1992 roku w Słomczynie koło Warszawy. Jej filia w Kielcach rozpoczęła działalność w 1995 roku. Trzy lata później kielecka filia usamodzielniła się i od tej pory prowadzi działalność jako Firma Budowlano Usługowa "Domy i Domki".

Nasz dotychczasowy dorobek to kilkadziesiąt domów zbudowanych w okolicy Kielc, Krakowa i Częstochowy. Wykonujemy przede wszystkim domy drewniane, domy szkieletowe jak również domy budowane systemem kanadyjskim.

Dla klientów przygotowujemy nowoczesne i funkcjonalne projekty a całą zleconą budowę domu możemy wykonać pod klucz.

Specjalizujemy się w budowie domów z drewna, których największą zaletą jest energooszczędność. Dzięki bardzo dobrej izolacji zaoszczędzisz na co rocznym ogrzewaniu. Zgodnie z wymaganiami Uni Europejskiej zajmujemy się budową domów pasywnych, które dają możliwość największego wykorzystania energii słonecznej. Dom z drewna to najlepsza inwestycja dla Ciebie i Twoich bliskich a dzięki specjalnej dopłacie do budowy domów energooszczędnych i pasywnych nie musisz się obawiać, że nie stać Cię na taką inwestycję.

Zapraszamy do obejrzenia wybudowanych przez nas domów.

Projekt i wykonanie Arena Internet
Firma Budowlano Usługowa Domy i Domki oferuje Swoim klientom domy pasywne oraz domy energooszczędne. Domy drewniane są to domy kanadyjskie. Budujemy domy na które przewidziane są dopłaty do budowy domów energooszczędnych i pasywnych.